Zaproszenia na ślub

Zaproszenia na ślub

Aby mieć pewność, że zaproszenia ślubne będą prezentować się estetycznie, warto skorzystać z usług drukarni Royal Dekor. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży firma bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować najwyższej jakości artykuły w przystępnej cenie.

Klienci mogą wybrać zaproszenia na ślub w wersji minimalistycznej, klasycznej, rustykalnej czy glamour. Dodatkowo firma oferuje ozdobne koperty w rozmaitych kolorach, winietki, konfetti wystrzałowe, toppery na tort, opakowania na ciasta, pudełka na obrączki, księgę gości, podziękowania, zawieszki lub naklejki na alkohol, podwiązki ślubne, odbicia lakowe i wiele innych dodatków. Każdy klient może liczyć na doradztwo. Pracownicy pomogą w wyborze zaproszeń w odpowiednim stylu oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów.

Czas realizacji zamówienia zależy od jego wielkości. Przedsiębiorstwo oferuje również usługę ekspresową. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

Dane firmy

RoyalDekor Ewelina Stępień

Kłobuck

Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2

793-493-401

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

service picture

Ruda Śląska

Czytaj więcej

JAVAPPA

service picture

Maxsote

service picture