Kominki Mikołajczak • Kominy stalowe poznań

Kominki Mikołajczak • Kominy stalowe poznań

Każdy, kto marzy o pięknym kominku, z pewnością będzie zainteresowany ofertą Zakładu Remontowo-Budowlanego Przemysław Mikołajczak. W asortymencie można znaleźć uniwersalne i nowoczesne kominy stalowe. Klienci z Poznania i okolicznych miejscowości mogą również skorzystać z kompleksowej usługi montażowej.

Oferowane przez przedsiębiorstwo piece wolnostojące nie tylko zostały wykonane z najlepszych materiałów, ale i wyróżniają się nieprzeciętnym designem oraz kolorystyką, więc będą pasować do wnętrz urządzonych w klasycznym, rustykalnym, nowoczesnym stylu. Szyba jest duża, dobrze wyprofilowana, więc zapewnia dobre wyeksponowanie płomienia. Poza tym kominki są wydajne i mają kompaktowe rozmiary, więc sprawdzą się w małych pomieszczeniach.

Warto zaznaczyć, że pracownicy mogą pojawić się w domu klienta i wycenić koszt całej inwestycji. Usługa jest bezpłatna. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Dane firmy

Kominki Mikołajczak

Poznań

Mińska 12

726001145

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

Duda-Cars S.A.

service picture

Leszno-Strzyżewice

Czytaj więcej

Brameks

service picture

Komputronik Biznes

service picture