Sprawy spadkowe po rodzicach

Sprawy spadkowe po rodzicach

Osoby zatrudnione w Kancelarii Prawnej Kaczmarek & Partnerzy to grupa kompetentnych i doświadczonych jurystów, specjalizujących się między innymi w szeroko rozumianym prawie rodzinnym. W zakresie realizowanych przez nich świadczeń można wymienić doradztwo i reprezentację klienta podczas rozwodu, ustalania wysokości świadczeń na dzieci lub podziału majątku. 

Stanowiący kadrę kancelarii adwokaci podejmują się także interwencji, gdy chodzi o sprawy spadkowe po rodzicach oraz inne kwestie, związane z obsługą testamentów. Podchodzą do swoich obowiązków z poszanowaniem praw i godności klienta, zapewniają także dyskrecję i ochronę interesu każdego, kto zgłosi się o pomoc prawną. 

Kancelaria ma swoją siedzibę w Gdańsku oraz filie w Gdyni i Sopocie i zazwyczaj obsługuje zainteresowanych usługami prawnika z tego terenu, jednak jej adwokaci mogą podjąć się spraw osób spoza wspomnianego obszaru. Przed rozpoczęciem działań przeprowadzają szczegółowy wywiad z klientem, następnie na jego podstawie mogą zaproponować konkretne rozwiązanie.

Dane firmy

Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy

Gdańsk

Warszawska 96

516 757 501

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

RANTA

service picture

Drukarnia Amicus

service picture

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

service picture