Leszcz

Leszcz

Porady dostępne na portalu internetowym skierowane są do osób, które poszukują różnych informacji dotyczących środowiska naturalnego. Można tu znaleźć ciekawostki przyrodnicze. W Ekologia.pl poruszane są zagadnienia odnoszące się do największych drapieżców w świecie zwierząt. Dużą popularnością cieszą się również artykuły na temat gadów, ssaków, płazów oraz ptaków. 

Na portalu dostępne są informacje o różnych zwierzętach. Opisywany jest tu między innymi leszcz. Tę rybę słodkowodną z rodziny karpiowatych spotkać można prawie w całej Europie. Jest pokryta srebrzystymi łuskami i porusza się za pomocą dwóch par płetw parzystych i trzech nieparzystych. Żywi się głównie zwierzętami mieszkającymi na dnie słodkowodnych zbiorników, skorupiakami i skąposzczetami. Ryba ta może dożyć nawet 20 lat i osiągnąć bardzo duże rozmiary.

Czytelnicy znajdą tu również porady dotyczące zdrowego trybu życia, naturalnych metod leczenia,  roślin stosowanych w farmakologii i pozytywnych właściwości herbatek ziołowych.

Dane firmy

Ekologia.pl

Warszawa

Kaliszówka 4

224989898

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

Ayming Polska Sp. z o.o.

service picture

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

service picture

Solispharm Sp. z o. o.

service picture