Podróż na Hawaje to marzenie niejednego. To miejsce to złote, piaszczyste plaże, bogata roślinność, przejrzysta woda i szczęśliwi, opaleni ludzie. Nawet na Hawaje wyciec "> Podróż na Hawaje to marzenie niejednego. To miejsce to złote, piaszczyste plaże, bogata roślinność, przejrzysta woda i szczęśliwi, opaleni ludzie. Nawet na Hawaje wyciec..."/>

Hawaje wycieczka

Hawaje wycieczka

Podróż na Hawaje to marzenie niejednego. To miejsce to złote, piaszczyste plaże, bogata roślinność, przejrzysta woda i szczęśliwi, opaleni ludzie. Nawet na Hawaje wycieczka nie musi być szalenie droga, a oferta na stronie um24.pl pozwoli na wybranie dostosowanej opcji. 

Archipelag Hawaje składa się aż z 137 wysp, przy czym tylko 7 jest zamieszkałych przez ludność. Od 1987 Park Narodowy Hawai'i wpisany jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W związku z tym Hawaje to nadal oaza z dziewiczym i bujnym ekosystemem. Wycieczka na Hawaje zachwyci miłośników sportów wodnych:  surfingu i paddle board. Ci, którzy marzą o bliskim spotkaniu z delfinami i podziwianiu rafy koralowej muszą wypróbować snorkelingu, czyli nurkowania z rurką. Mówiąc o Hawajach, nie sposób nie wspomnieć o Waikiki Beach w Honolulu, znaną jako najpopularniejszą plażę na świecie. 

Dane firmy

Unique Moments Sp. z o.o.

Wrocław

Uczniowska 1

713119603

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

service picture

LEDelektronik - hurtownia elektroniczna

service picture

NostarCar

service picture