Twoje dziecko to miłośnik zimy? Chciałbyś mu zapewnić nie tylko dawkę emocji w śniegu, ale także zwiększyć jego sprawność fizyczną i poszerzyć kompetencje? Jeśli t "> Twoje dziecko to miłośnik zimy? Chciałbyś mu zapewnić nie tylko dawkę emocji w śniegu, ale także zwiększyć jego sprawność fizyczną i poszerzyć kompetencje? Jeśli t..."/>

Szkółka narciarska dla dzieci szczyrk | Progres Ski Łukasz Laszczak

Szkółka narciarska dla dzieci szczyrk | Progres Ski Łukasz Laszczak

Twoje dziecko to miłośnik zimy? Chciałbyś mu zapewnić nie tylko dawkę emocji w śniegu, ale także zwiększyć jego sprawność fizyczną i poszerzyć kompetencje? Jeśli tak, to szkółka narciarska dla dzieci w Szczyrku progresski.com.pl z pewnością spełni Twoje oczekiwania i wymagania!

Z ofertą danej szkoły Twoje dziecko nie tylko nauczy się bezpiecznie jeździć na nartach, ale także pokocha stok i zimowe szusowanie, jak nic innego! Certyfikowana kadra instruktorów nie tylko zadba o bezpieczeństwo każdego malucha, ale także poprzez zabawę przekaże wiedzę na temat jazdy i jej technik. Warto zaufać specjalistom, którzy na stoku spędzili tysiące godzin i w danym zawodzie czują się jak ryby w wodzie! Zajrzyj na stronę szkółki, poznaj wszelkie informacje dotyczące zapisów i dokonaj rezerwacji miejsca dla swojego dziecka! 

Dane firmy

Progres Ski Łukasz Laszczak

Szczyrk

Jeżynowa 14A

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

service picture

Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej

service picture

Ellektropoint

service picture