Myśląc o zakupie maszyn ciśnieniowych, warto wejść na stronę myjkiuzywane.com.pl i zapoznać się z ofertą produktów marki Karcher, pochodząc "> Myśląc o zakupie maszyn ciśnieniowych, warto wejść na stronę myjkiuzywane.com.pl i zapoznać się z ofertą produktów marki Karcher, pochodząc..."/>

Myjki zimnowodne

Myjki zimnowodne

Myśląc o zakupie maszyn ciśnieniowych, warto wejść na stronę myjkiuzywane.com.pl i zapoznać się z ofertą produktów marki Karcher, pochodzących z rynku wtórnego. Ponadto firma zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby przed zakupem przetestować jedno z wielu dostępnych w sklepie urządzeń. To też świetny pomysł, żeby przekonać się o ich działaniu i z pomocą fachowców wybrać model odpowiadający naszym potrzebom.

Myjki zimnowodne są alternatywą dla czyszczenia trudnych zabrudzeń przy pomocy zimnej wody pod bardzo wysokim ciśnieniem. Urządzenia te świetnie sprawdzają się np. w myjniach samochodowych, radząc sobie bez problemu z usunięciem plam na karoserii, nie uszkadzając przy tym powłoki lakierowej auta. Dzięki niewielkim rozmiarom myjka jest poręczna, a specjalna dysza, w którą jest zaopatrzona, pozwala usunąć uciążliwy brud bez potrzeby podgrzewania wody.

Każde urządzenie dostępne na stronie firmy jest objęte 6-miesięczną gwarancją i posiada nowe tłoki, zawory i uszczelnienia, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sprzętu. W razie problemów firma służy klientom fachową pomocą.

Dane firmy

MyjkiUzywane

Dębica

Drogowców 7

888555909

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

PRO-music

service picture

WiDI ART Sp. z o.o.

service picture

Bettso

service picture