Specjaliści zajmujący się projektowaniem odzieży zawsze chcą, aby stroje przez nich wykreowane zaliczały się do najlepiej odszytych. W p "> Specjaliści zajmujący się projektowaniem odzieży zawsze chcą, aby stroje przez nich wykreowane zaliczały się do najlepiej odszytych. W p..."/>

http://modern.gda.pl/ - Szwalnia Gdynia

http://modern.gda.pl/ - Szwalnia Gdynia

Specjaliści zajmujący się projektowaniem odzieży zawsze chcą, aby stroje przez nich wykreowane zaliczały się do najlepiej odszytych. W praktyce wszystko zależy od tego, jaki zakład produkcyjny zajmie się przygotowaniem odzieży, jaka ma następnie trafić do sprzedaży. Dobra szwalnia w Gdyni, czy szerzej mówiąc w Trójmieście z pewnością nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania. W Polsce działają pracownie, które wypracowały sobie naprawdę silną pozycję na rynku i nie jest to dziełem przypadku.

Ważne jest, aby korzystać z rozwiązań naprawdę zaawansowanych technicznie i warsztatowo. Sporo zależy także od pracowników czuwających nad całym procesem. Modern ma w tym zakresie najlepszą ofertę. Trójmiejskie zakłady mają na swoim koncie szereg zakończonych pełnym sukcesem realizacji, w tym zlecenia dla najbardziej renomowanych marek odzieżowych.

Dane firmy

MODERN - Szwalnia - Producent odzieży

Gdańsk

Asesora 92

501 202 351

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma

service picture

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

service picture

RANTA

service picture