W czasie przygotowań do Pierwszej Komunii kwestia stroju nie jest wprawdzie tą najważniejszą, ale nie znaczy to, że można ją zaniedbać. By uczynić ten ważny dzień tym "> W czasie przygotowań do Pierwszej Komunii kwestia stroju nie jest wprawdzie tą najważniejszą, ale nie znaczy to, że można ją zaniedbać. By uczynić ten ważny dzień tym..."/>

Garnitury komunijne dla chłopców warszawa

Garnitury komunijne dla chłopców warszawa

W czasie przygotowań do Pierwszej Komunii kwestia stroju nie jest wprawdzie tą najważniejszą, ale nie znaczy to, że można ją zaniedbać. By uczynić ten ważny dzień tym bardziej wyjątkowym, warto zapewnić dziecku elegancki garnitur. Wizytowy strój w ponadczasowym fasonie i uszyty z pięknego, naturalnego materiału uświetni tę i każdą inną okazję! 

Jeżeli chcesz znaleźć odpowiednie ubranie dla swojego dziecka, zaufaj doświadczonemu producentowi odzieży dla najmłodszych – firmie JANKES. Odwiedź jeden ze sklepów firmowych w Warszawie, by obejrzeć oferowane garnitury komunijne dla chłopców i spośród bogatej oferty wybrać strój najbardziej spełniający wszystkie oczekiwania. W sklepie możesz od razu zakupić wybrany model lub złożyć zamówienie, by garnitur był idealnie dopasowany do twojego małego eleganta!

Dane firmy

Jankes

Warszawa

Bystra 22

724-131-096

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

service picture

Ayming Polska Sp. z o.o.

service picture

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

service picture