Dzieci to kruche istoty, które łatwo skrzywdzić słowem. Kilkulatek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak okrutny potrafi być świat i ile przykrości przyjdzie mu znieść, za "> Dzieci to kruche istoty, które łatwo skrzywdzić słowem. Kilkulatek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak okrutny potrafi być świat i ile przykrości przyjdzie mu znieść, za..."/>

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO | Psycholog dziecięcy Warszawa

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO | Psycholog dziecięcy Warszawa

Dzieci to kruche istoty, które łatwo skrzywdzić słowem. Kilkulatek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak okrutny potrafi być świat i ile przykrości przyjdzie mu znieść, zanim dorośnie. Dziecko, które zaczyna swoją przygodę ze szkołą, jest narażone na różne docinki ze strony rówieśników. Może też nie poradzić sobie z obowiązkami. Zmiany, które zachodzą w jego życiu, mogą go przytłoczyć.

Rodzice muszą bacznie obserwować swoją pociechę, a gdy zauważą coś niepokojącego, jakąś zmianę w jej zachowaniu świadczącą o tym, że nie jest ona szczęśliwa, powinni rozważyć skorzystanie z usług specjalisty. Psycholog dziecięcy działający w warszawskim Instytucie Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO to osoba, która dzięki odpowiednim umiejętnościom oraz właściwej wiedzy pomoże młodemu człowiekowi odnaleźć tak bardzo potrzebną mu równowagę.

Dane firmy

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Warszawa

Sienna 72

22 654 09 47

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

service picture

Ayming Polska Sp. z o.o.

service picture

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

service picture