Kiedyś sprowadzenie jakichś towarów z USA było możliwe, jak ktoś miał rodzinę za oceanem, a już o sprowadzeniu auta mało kto myślał. Na szczęście dziś "> Kiedyś sprowadzenie jakichś towarów z USA było możliwe, jak ktoś miał rodzinę za oceanem, a już o sprowadzeniu auta mało kto myślał. Na szczęście dziś..."/>

Samochody ze Stanów

Samochody ze Stanów

Kiedyś sprowadzenie jakichś towarów z USA było możliwe, jak ktoś miał rodzinę za oceanem, a już o sprowadzeniu auta mało kto myślał. Na szczęście dziś jest to o wiele tańsze i prostsze. Wystarczy nawiązać współpracę z firmą Carrierwise, która sprowadza samochody ze Stanów kompleksowo, terminowo oraz bezpiecznie.

Wiele osób nadal nie wierzy, że sprowadzenie auta czy też motocykla zza oceanu może się komukolwiek opłacać, a jednak! Dzieje się tak dlatego, że producenci proponują klientom korzystniejsze warunki zakupów i niższe ceny. Aby to zorganizować, pracownicy rekomendowanej firmy przytaczają najprostszy przykład. Otóż jednym z popularniejszych modeli samochodów amerykańskich jest Jeep Grand Cherokee, niewątpliwie nie jest to samochód tani, ale sprowadzając go bezpośrednio ze Stanów, klient może liczyć na oszczędności rzędu 60 tysięcy złotych. To naprawdę bardzo korzystna transakcja.

Dane firmy

CarrierWise

Arlington Heights

2218 Goebbert Rd. Unit 388

+1 773 732 8238

Ocena użytkowników

0 (z 0 głosów)

Zobacz na mapie

Prześli nam swoją opinię

Proponowane firmy

RedPack

service picture

Bowthorpe, Norwich

Czytaj więcej

Corby Private Medical Centre

service picture

Polsk Norsk Consulting

service picture